Vaše ideální domácí prostředí

Jmenujeme se ByDesign. Jsme skupinou tří architektek, které vlastní profesionální interiérové studio v Praze a nabízíme vám své komplexní služby. Naším cílem je splnit vaše sny o ideálním bydlení a prvotřídní výkon od začátku do konce.

Nechte si zaprojektovat nádherné domácí prostředí

Jak přesně pracujeme? Nejdříve samozřejmě vše konzultujeme se zákazníkem, abychom se seznámily s jeho požadavky. Poté se zaměřujeme na vizualizaci kompletního projektu. Můžete se sami rozhodnout pro 2D nebo 3D verzi. Úplně nejvíce vám doporučujeme 3D vizualizaci, jelikož díky tomu budete moci nahlédnout do vašeho nového bydlení a mít představu o tom, jak přesně to bude vypadat. Následně vše na dalších konzultacích doladíme a může již následovat další krok. Přistoupíme na tu nejvíce excitující část, a to je samotná realizace. Do tohoto spadá komunikace s dodavateli, zajištění profesionálních stavařů a zboží a také časová koordinace projektu, díky čemuž máte jistotu, že stavba bude dokončená přesně včas. Úplně na konci přidáváme tyto přeměny na Facebook, kde se můžete podívat na výsledky naše práce.

Doporučujeme se vám také určitě podívat na videa, která máme dostupná u nás na webové stránce. První je z pořadu Wifina, kde mluvíme o trendech dětských pokojíčků. Druhé opět vzniklo díky programu Wifina, ale tentokrát mluvíme o bytových designech. Poslední je z pořadu Rady ptáka Loskutáka, kde řešíme renovaci jádra v panelovém domě.

Přizpůsobíme se všem vašim potřebám

Seznamte se také s našimi články, které jsou také volně přístupné pro všechny zájemce. Každý najde tam něco, co ho zaujme např. krb v domě, optické změny prostoru, slovník architekta, jak vybrat správné osvětlení místnosti nebo návrh dětského pokoje.

Pokud vás zaujala naše komplexní nabídka, tak neváhejte vyplnit kontaktní formulář na naší webové stránce. Můžete samozřejmě také nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup