Pořiďte si mobilní dřevostavbu pro celoroční anebo rekreační bydlení!

Možná byste chtěli mít vlastní dům- takový, který by byl skutečně váš a říkal vám „pane“. Anebo vám bohatě stačí váš stávající byt, ale toužíte po rekreačním bydlení, třeba pěkné chatě někde na vesnici, v přírodě, anebo na místě, kde byste si mohli vypěstovat vlastní úrodu. V tom případě se vám nabízí jedna cenově velice příznivá varianta bydlení – mobilní dřevostavby!

Takovou mobilní dřevostavbu můžete využít na mnoho různých způsobů, a záleží jen na vás, o co konkrétně máte zájem – zda o trvalé, anebo sezónní bydlení, které vám bude sloužit k rekreaci. Ať tak či onak, v každém případě platí, že nabídka mobilheimu je velice výhodná, a to jak z hlediska toho, na kolik peněz by vás vyšlo pořízení běžné chaty, tak o to více z hlediska cen nemovitostí k celoročnímu bydlení.

house-1462372_640

V tomto případě můžete plnohodnotně bydlet již za jeden milión korun, anebo ještě za méně. Vše záleží na tom, jak moc budete nároční.

Volit můžete jak z nových, tak i z použitých domů, které jsou na skladě. A máte opravdu z čeho vybírat – je jich dostupných hned několik stovek. A pokud byste mezi nimi tu pravou náhodou nenašli, tak to vůbec nevadí – není nic snazšího, než si nechat zhotovit dům na míru přesně podle vašeho přání. Ten může být jak plně vybavený, anebo zcela bez vybavení.

houses-2230817_640

V každém případě platí, že vám ho výrobce zhotoví ve svém vlastním areálu a na místo jej následně dopraví speciálním vozidlem. To je umožněno tím, že se jedná o stavbu bez pevných základů, kterou je možné v případě potřeby přemístit z místa na místo. Takže pokud byste se někdy v budoucnu rozhodli pro změnu adresy, můžete svůj dům vzít s sebou.

V každém případě se takto zbavíte mnoha nepříjemných starostí, ke kterým patří tvorba projektu, shánění úředních povolení, anebo náročné stavební práce.

Bydlet můžete již za pár týdnů, a to bez starostí!