Už jste dojedli oběd? Dejte si jako dezert svůj talíř!

Chcete být šetrnější k přírodě, vychutnat si sladkou tečku za jídlem, potěšit své děti a zároveň jste vegani nebo vegetariáni? Spolehněte se na jedlé nádobí, které můžete po dokončení pokrmu v klidu sníst jako malý, příjemný dezert. Přináší mnoho výhod pro jedince i podnikatele, protože se nebudete muset zaobírat žádným úklidem po oslavě, anebo snadno potěšíte své zákazníky svým zájmem o ekologii.

174_banner-1364x1024-kombinace-02

Většina z nás nemá doma více jak 30 talířů nebo 15 hrnků. Jakmile děláte narozeninovou oslavu (především pro děti), zajisté sáhnete pojednorázovém plastu, který poté musíte zlikvidovat. Anebo si půjčíte další porcelánové kousky od přátel, které na konci dne musíte umýt. Díky tomuto ekologickému a 100 % přírodnímu produktu si s ničím z toho nemusíte lámat hlavu. A velkou výhodou je také jejich vzhled, protože na nich bude jídlo vypadat skutečně chutně.

Udělejte pro děti jídlo zábavnější

Hodně rodičů má velké problémy do dětí dostat jakýkoli pokrm. S jedlými talíři, kelímky i brčky to bude hračka. Jednoduše jim slíbíte, že jakmile dojí celou porci, mohou si sníst i všechno ostatní. Nezapomínejte také začlenit své potomky do přípravy, protože tak je nalákáte, aby si vše vychutnali.

Veškeré produkty z tohoto speciálního materiálu jsou příjemně sladké, takže skvěle fungují jako zajímavý dezert. Navíc jsou 100% přírodní, rozložitelné, bez přidaných barviv a cukru, mají nízký počet kalorií a můžete do nich dát studené i horké suroviny až do 85°C. Nemusíte se díky tomu bát, že se vám kelímek rozpustí v ruce a můžete si v klidu vychutnat kávu, protože tekutina vydrží v hrnku až 12 hodin.

162_cocktailstirrer-2048x

Zdravá sladkost s ponaučením

Nejen, že své potomky můžete přimět více jíst, ale také je můžete při té příležitosti trochu poučit. Díky celým sadám s jedlým nádobím jim můžete vysvětlit, proč je důležité dodržovat principy ekologie, omezovat plasty a využívat přírodní materiály, které lze zcela rozložit. Udržitelný styl života a lásku k přírodě bychom měli vštěpovat do mladých mozků, co nejdříve to jen jde. S touto pomůckou to půjde snadno!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup