Tabletová sůl, to nejlepší pro úpravnu vody

Ne jen v bazénech se voda musí určitým způsobem upravovat. V oblastech, kde je voda příliš tvrdá, je třeba ji změkčovat, aby nedocházelo k zanášení potrubí a spotřebičů vodním kamenem a jejich znehodnocení. Z toho důvodu má mnoho lidí domácí úpravny vody.
Právě do domácích úpraven můžete pro regeneraci vody použít tabletovou sůl. Ta zapříčiní obnovu ionexů, které zbavují vodu tvrdosti, tedy především vápníku, hořčíku či železa, a dále pak i dusičnanů. Voda se tak stane kvalitnější a měkčí.mussel

Vyberte si z několika druhů

Tabletová regenerační sůl není úplně to samé co mořská sůl. Za studena je lisována do formy tablet či maličkých polštářků pod vysokým tlakem. Tato sůl je velmi náchylná na vlhkost, proto je nutné ji dobře skladovat a z toho důvodu je balena do pevných plastových obalů.
Naše nabídka obsahuje několik druhů tabletové regenerační soli:
· SuperTab – sůl pocházející z Německa
· Solivary – sůl pocházející z Rakouska
· Salt Peter – sůl pocházející z Polska
Všechny produkty splňují požadované normy a jejich použití je tak zcela bezpečné. Všechny výrobky a podrobnosti o nich si v klidu online můžete prostudovat a pak se pro některý z nich rozhodnout https://www.chlorito.cz/tabletova-sul.

Investovat do úpravny vody se vyplatí

V oblastech s tvrdou vodou může docházet vlivem jejího působení k poškození potrubí i ke snížení životnosti domácích spotřebičů, se kterými je tato voda v kontaktu. Někdy je proto opravdu nutné pořídit si domácí úpravnu vody a s využitím regeneračních solných tablet ji v maximální možné míře změkčit.
Nabízíme vám několik druhů solných tablet, které vaší vodě od tvrdosti pomohou a zvýší její kvalitu. Vaše spotřebiče vám poděkují, jejich životnost se prodlouží a vy tak ušetříte nemalé finance za jejich častou výměnu.pool


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup