Co pro muže k Vánocům?

Obáváte se, že budete o Vánocích opětovně nadělovat otřepané dárky nebo se vaší tchýni povede koupit stejný kus oblečení, který padl do oka vám a váš muž tak bude chodit ověšený v dvou velice si podobných svetrech? Základem všeho je komunikace. Nejenom s těmi, co darují, avšak i s těmi, co chcete obdarovat. Vánoce jsou tajemstvím pro malé děti a dospělí vědí, že dárky Ježíšek nenosí. Proto se zkuste domluvit co je případně partnerův dlouholetý sen, pomozte mu ho zafinancovat nebo ho překvapte nějakým plnohodnotným darem, pokud si na to tedy troufnete a jste si jista, že nešlápnete vedle.
vánoční ozdoba

Jděte na jistotu

Je váš muž zapáleným knihomolem, co nemůže přestat číst veprostřed kapitoly, technický typ, jehož zajímají elektrické obvody a čipy nebo cestovatel, kterého zajímá spaní pod stanem, teplý čaj a váš zápal pro jeho koníček? Věci či události spjaté s koníčky vašeho muže vždy byli, jsou a budou jasnou volbou. Ať už to bude nový telefon, román či vyhřívaná bunda, rozhodně nebudete svého výběru litovat. Muži navíc bývají skromní, a pokud jsou k tomu všemu i rozumní, ví, že jejich největším darem jste vy a vaše přítomnost.

Vydejte se opačným směrem

Zaexperimentuje. Zkuste pořídit něco, u čeho si nejste absolutně jistá. Ani vy, ani partner. Třeba zjistíte, že vás to oba mile překvapí. Pokuste si o potencionálním dárku přečíst více. Nezapomínejte na recenze od uživatelů, obzvlášť pak doporučujeme nakupovat spíše u velkých a důvěryhodných prodejců. Ohlídejte si případnou dobu vrácení či záruční dobu. Pokud by se jednalo o dražší dárek, není od věci jej připojistit.
balíčky s mašličkama

Buďte k sobě upřímní

Jsou muži, kteří s vámi toto téma rádi prodiskutují a s řeknou vám vše narovinu. Zjistíte, že nestojí ani tak o drahé věci jako spíš o ty praktické. Čím jste starší, tím více se zavděčíte teplým oblečením, klasické ponožky neurazí, ba naopak nadchnou! Nejdůležitější částí Vánoc je, abyste svátky prožili v klidu, pohodě a spolu!