Připravte dechberoucí party!

Přichystat party znamená zorganizovat nespočet důležitých záležitostí, jako například místo konání, občerstvení, seznam hostů a především zábavu. Právě o tu přeci jde. Dopřát svým hostům zábavný program, který udrží vzhůru i ty největší spáče. Po dlouhém pracovním týdnu se všichni chtějí odreagovat a užít si spoustu legrace. Online chlap vám zaručeně poradí, jak sobě a přátelům vymyslet jen tu nejlepší zábavu, na kterou jen tak nezapomenete.Přípitek na party
Důležitou součástí je také vhodná výzdoba, takže si připravte tužku a papír, protože toho není málo! Nejoblíbenější ozdoby jsou odnepaměti balonky, girlandy a konfety. Namísto kýčovitých, a ne příliš vkusných kousků z papírnictví nakupte tyto dekorace v prodejnách, které se specializují právě na bujaré oslavy. Slaďte všechno do posledního detailu. Stoly, židle, servírování a také doplňky. Velké oblibě se těší zlaté, stříbrné a rose gold. Působí velmi luxusně a dodají vaší oslavě šmrnc.
Chcete-li, aby si hosté opravdu užili, nachystejte známou hru beerpong. Do této hry se rád zapojí snad každý a zaručeně se zasmějete. Obstarejte také muziku. Pokud neseženete DJ, můžete se domluvit s někým, kdo vám bude celý večer hrát a rozproudí vám krev v žilách. Nebo jednoduše sestavte playlist těch nejvhodnějších skladeb a protančete noc.Prskavka v ruce
Další skvělou možností je karaoke. Připravte dostatek prostoru, který poslouží jako pódium a nechte přátele rozjet show podle jejich gusta. Kromě zážitku z oblíbených písní si jistě odnesete pořádně vypracované břišní svaly od všeho toho smíchu a nadšení. Zapojit lze také všechny ty, kteří hrají na nějaký hudební nástroj. Uspořádat si vlastní koncert je jednoznačně originální.
Nezapomeňte také na foto koutek, ze kterého si každý zúčastněný odnese vzpomínku. Nachystejte spoustu rekvizit, jako jsou různé pokrývky hlavy, masky, tabule s nápisy a tak dále. Při fotografování se jistě zabavíte, a navíc máte fotky do alba!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup