Nebojte se ukázat svůj přirozený vzhled

Líčení je v podstatě dost diskutovaným tématem mezi ženami. Některé se líčí hned ráno, ať se chystají ven, nebo jsou doma, jiné se nelíčí snad nikdy. Faktem je, že přehnané a výrazné líčení už není trendy. Kombinovat samozřejmě můžete výrazné prvky ale opatrně.
pihatá blondýna
Nahé líčení
Nahé líčení není ani náhodou o nenaučenosti. Právě naopak, dokonale přirozený vzhled se získává za pomoci několika líčidel, které se snaží vypadat tak, jako byste nalíčená nebyla. Je postavené na podtržených rysech a ukázkově vypadající pleti. Sluší úplně všem, a v tom je ta krása. Základem tohoto líčení je především hydratace, krém totiž zabrání tvorbě šupinek.
blondýnka na schodech
Jako další je na řadě podkladová báze, korektor, následně make – up, rozjasňovač pod oči, pudr, stíny (ty můžete v klidu vynechat), řasenka, tužka na obočí, kontura na rty a poté lesk na rty. Nakonec zdůrazníte tváře tvářenkou a máte hotovo. Že je toho moc? Dokonalý vzhled si prostě žádá určité oběti. Nahé líčení rozhodně není jednoduché a nenáročné, pokud chcete vypadat dokonale, pak se s tím musíte smířit. Pokud máte problematickou pleť, není vhodné se líčit denně, líčení je pro pleť totiž určitá zátěž a rozhodně pleti neprospěje.
krásná černovláska
Přirozenost
Pokud se nebojíte trochu se ukázat i v přirozeném světle, pak vám bude stačit ta řasenka a pudr, maximálně lesk na rty. A jsou ženy, které nepotřebují k životu ani tyto věci. Jde totiž o otázku sebevědomí. Žena může být krásná i bez líčení, mnohdy stačí jen nasadit krásný úsměv a nebát se zvednout hlavu. Sice všude kolem sebe vidíme spoustu nalíčených žen, ať už v televizi nebo na plakátech, nemusíme je však za každou cenu napodobovat. Pokud vynecháte pár dnů líčení, pleť si odpočine a určitě se vám odmění.
Co na to muži?
Každý muž má jiné preference a vnímá krásu ženy jinak. Zatímco někteří preferují výrazné líčení, jiní ocení spíše přirozenou krásu. Nemůžete se zavděčit všem.