Ozdobte své stěny

Každý z nás si přeje pobývat v příjemném, esteticky sladěném prostředí. Netýká se to rozhodně jen domova, ale také pracoviště nebo školy. Estetické cítění je to, čím se odlišujeme od jednodušších živočichů. Je to něco, co nás zušlechťuje a činí nás lepšími. Alespoň trochu.

Někdy investujeme velmi mnoho peněz do vybavení domácnosti či kanceláře a přesto je to tak nějak fádní. Stálo to tolik peněz a efekt jakoby nebyl žádný. Na druhé straně, někdy navštívíte byt či kancelář zařízenou relativně skromným vybavením a přesto si řeknete wow to je tedy něco. Očividně zafungovalo něco, co u Vás nefunguje. Je rozhodně na místě ptát se, co to je.
tapeta srdce)

Samozřejmě každý řekne, je to o doplňcích. Kytky, obrazy, dekorativní předměty, textilie. Ale není to všechno. Hodně dělají také stěny. V určitém interiéru je akceptovatelná vzhledem k vybavení jen bílá a jiný odstín už by prostě neladil, ve většině případů ovšem barvy dokáží hotový div. Představte si třeba jen takovou nemocnici či ordinaci. Hned se cítíme lépe, když je ordinace v příjemných pastelových barvách. Strach se citelně sníží.

muž a srdce

Populární a elegantní trend

Skvělou možností je pak oživit a zkrášlit zdi originálními dekoracemi .

Jedná se o trend, který je populární už několik let. Z tohoto důvodu na trhu najdete velmi bohaté množství originálních dekorací pro jakýkoli typ interiéru. Chcete jemné a decentní ornamenty? Nebo snad něco barevnějšího a realistického. Najdete celou řadu překrásných motivů, které budou dokonale zapadat do dětského pokoje, nebo snových motivů, které ozvláštní ložnici. Naučte se vytvářet atmosféru, apelujte na smysly i fantazii.

Při nákupu dekorací na zeď ovšem volte kvalitu. Nemá smysl kupovat levný produkt, který vůbec nebude sloužit tak, jak byste si přestavovali, protože po pár týdnech nebude k použití.