Lasergame pro vás a vaše přátele si rezervujete raz dva


Stačí pár kliknutí na webových stránkách provozovatele, a brzy se můžete pustit do akce. O čem je řeč? Samozřejmě o ničem jiném, než o lasergame. Jedinečné laserové střílečce, kterou si zamilujete vy, vaši přátelé, kolegové, i rodina. Zkrátka se jedná o akci pro všechny, i když to tak třeba na první pohled nemusí vypadat.
Nedokážete si svou babičku https://www.kosmas.cz/knihy/235024/nejmilejsi-kalendar-pro-babicku-a-dedu-2018/ představit, jak běhá po aréně ve speciální vestě a s laserovou pistolí v ruce?V tom případě máte zřejmě špatnou fantazii a nejlépe uděláte, když si vše prohlédnete na vlastní oči. A možná se budete nejvíce ze všeho divit tomu, jak moc ji to může bavit.

labyrint (44)
Lasergame je návyková hra. Jakmile se vám při akci vyplaví do krve adrenalin a endorfiny, okamžitě si ji zamilujete. A je jedno, kolik je vám let anebo jaké máte pohlaví. Je to hra pro kluky i pro holky, pro mladé i pro seniory, ideální akce na narozeninovou oslavu, i team building, který skutečně nikoho nudit nebude.
Nejde zdaleka jen o to, nasadit si speciální vestu se senzory, vzít do ruky laserovou pistoli a pálit hlava nehlava po svých soupeřích. To samozřejmě musíte dělat taky, ale musíte na to jít chytře, podle toho, jaký konkrétní typ hry zrovna hrajete. Na výběr jich máte hned jedenáct, které se liší nejen úrovní pro začátečníky a pokročilé. A také se můžete pohybovat hned ve dvou originálních herních arénách, což vám skýtá opravdu neomezené množství zábavy, která se jen tak neomrzí.

skupina-mensi

Ba co víc, tato zábava ani hrou nekončí – důležité jsou především zážitky, které si z arény odnese, a které vás budou spojovat ještě hodně dlouho. Navíc, herní euforii můžete protáhnout i společným posezením v příjemném přilehlém baru a partií oblíbeného stolního fotbálku.
Takže pokud ještě nemáte vymyšlenou zábavu na zítřejší odpoledne anebo víkendový večer, neváhejte vyrazit právě do laserové arény!