Jak zjistíte, že čas na výměnu dveří?

Možná tak, že se podíváte na doprovodný obrázek … Máte pocit, že je třeba váš vstupní prostor do bytu nebo do staršího rodinného domku, který jste zdědili po rodičích, zavírat na petlici a dvakrát důkladně otočit klíčem? Tak tady, a to nám jistě dáte za pravdu, je nejvyšší čas začít přemýšlet o rekonstrukci vstupu do vašeho obydlí. Máte-li stále pocit, že si nejste jisti svým těžce nabytým a zaslouženým majetkem před návštěvou zlodějů, pak nevyhazujte peníze z oken za jednoduchou bezpečnostní vložku, kterou byste se snažili namontovat na staré vstupní dveře. To byste se mohli setkat se zlodějíčkem dříve, než zařízení třeba namontujete.

zámek na petlici

Zamezte nenechavým rukám přístup do vašeho obydlí a investujte tam, kde máte jistotu. PVC dveře Ostrava vám tu jistotu poskytnou. Navíc nyní nabízejí, a dokonce v základu s názvem Perito Basic, v akci plastové dveře s unikátním bezpečnostním kováním GU SECURY AUTOMATIC. Toto kování ZAJISTÍ automatické vyjíždění střelek, které zabezpečí vaše dveře po každém zavření, či – jak známe děti – po každém zabouchnutí. A právě díky vašim dětem je toto kování senzační, protože děti a někdy i my, přiznejme si to, prostě zapomínáme zamykat. Proto je tu GU SECURY AUTOMATIC, u kterého nemusíte už dveře zajišťovat klikou anebo klíčem, který použijete k zamčení, což u běžných plastových dveří je naprosto běžné. Zde ovšem nikoliv.

vstupní designové dveře

Velkou výhodou je i výběr z téměř dvacítky barev. Máte rádi přírodu? Pak volte břízu, zlatý nebo tmavý dub či ořech. Jste milovníkem barev a netradičních kompromisů? Pak i pro vás máme atraktivní nabídku Ostrava PVC dveře v barvě zelené, červené, modré anebo stále elegantní tmavě šedé. Kdo chce skutečnou raritu, pak volí imitaci hliníku. Vaší fantazii se meze nekladou a najednou zjistíte, že i „obyčejné“ dveře mohou být designovým doplňkem vašeho bytu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup