Určeno pro podnikatele

Narazili jste v bance na zeď, přes kterou se se svou prosbou nedostanete? Třeba by vám ten sympatický bankovní úředník i rád pomohl a vaší prosbě o půjčku vyhověl, ale nemůže. Máte totiž pravděpodobně záznam v některém z registrů dlužníků. A to je překážka, přes kterou se v bance prostě nedostanete. Ale i klient, který žádný nepříjemný záznam nemá, může být s touto bankovní službou nespokojený.

dohoda

 • Než banka o vás vše zjistí, tak to trvá docela dlouho.
 • A další prodlení nastává ve chvíli, kdy se začne rozhodovat o tom, jestli vám bude potřebná pomoc přiklepnuta.

Jestliže máte některý k těchto problémů, ale přesto opravdu velice na své peníze chvátáte, pak se raději obraťte na některou nebankovní instituci. U nebankovních poskytovatelů obě tyto překážky odpadají. Podnikatelský úvěr vám může být schválený dokonce už do čtyřiadvaceti hodin. Jak z názvu vyplývá, tato hypotéka bez registru je určená pro podnikatelské potřeby. Není to tedy úvěr spotřebitelský. Dopředu se neplatí žádné poplatky. Platíte také pouze za skutečně vyčerpané finance za určité období. Svůj úvěr můžete čerpat po dobu dlouhých čtyřiceti let.

Vše na rovinu

Podmínky pro získání tohoto nebankovního produktu nejsou nikterak složité. V podstatě stačí mít nemovitost, kterou vložíte jako protihodnotu a ze které můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny.

kalkulačka

 • A pak už nic nestojí v cestě tomu, abyste mohli například vyplatit

  • hrozící nebo už probíhající exekuce
  • dluhy na sociálním úřadě
  • nedoplatky na finančním úřadě
  • a vymazat resty na zdravotní pojišťovně.

Nemusíte se v žádném případě obávat nesolidního jednání. Poté, co odešlete on-line žádost, zkontaktuje vás odborník na tuto problematiku a vše s vámi do nejmenšího detailu probere. Dokud nebudete mít ve věcech jasno, nikdo nebude chtít, abyste cokoliv podepsali.
 

5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup