Určeno pro podnikatele

Narazili jste v bance na zeď, přes kterou se se svou prosbou nedostanete? Třeba by vám ten sympatický bankovní úředník i rád pomohl a vaší prosbě o půjčku vyhověl, ale nemůže. Máte totiž pravděpodobně záznam v některém z registrů dlužníků. A to je překážka, přes kterou se v bance prostě nedostanete. Ale i klient, který žádný nepříjemný záznam nemá, může být s touto bankovní službou nespokojený.

dohoda

 • Než banka o vás vše zjistí, tak to trvá docela dlouho.
 • A další prodlení nastává ve chvíli, kdy se začne rozhodovat o tom, jestli vám bude potřebná pomoc přiklepnuta.

Jestliže máte některý k těchto problémů, ale přesto opravdu velice na své peníze chvátáte, pak se raději obraťte na některou nebankovní instituci. U nebankovních poskytovatelů obě tyto překážky odpadají. Podnikatelský úvěr vám může být schválený dokonce už do čtyřiadvaceti hodin. Jak z názvu vyplývá, tato hypotéka bez registru je určená pro podnikatelské potřeby. Není to tedy úvěr spotřebitelský. Dopředu se neplatí žádné poplatky. Platíte https://www.skrblik.cz/energie/voda/cena-vody/ také pouze za skutečně vyčerpané finance za určité období. Svůj úvěr můžete čerpat po dobu dlouhých čtyřiceti let.

Vše na rovinu

Podmínky pro získání tohoto nebankovního produktu nejsou nikterak složité. V podstatě stačí mít nemovitost, kterou vložíte jako protihodnotu a ze které můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny.

kalkulačka

 • A pak už nic nestojí v cestě tomu, abyste mohli například vyplatit
  • hrozící nebo už probíhající exekuce
  • dluhy na sociálním úřadě
  • nedoplatky na finančním úřadě
  • a vymazat resty na zdravotní pojišťovně.

Nemusíte se v žádném případě obávat nesolidního jednání. Poté, co odešlete on-line žádost, zkontaktuje vás odborník na tuto problematiku a vše s vámi do nejmenšího detailu probere. Dokud nebudete mít ve věcech jasno, nikdo nebude chtít, abyste cokoliv podepsali.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup