Stěhování pro firmy

Jste majitelem firmy, která potřebuje přestěhovat? Nebo se rozšiřujete do větších prostor? V obou případech se Vám bude hodit stěhovací firma, která Vám s tím pomůže. Dnes můžeme samozřejmě najít nespočet stěhovacích firem jelikož ne každý má auto nebo čas a potřebuje někoho kdo mu stěhování zprostředkuje. V případě firmy je ale dobré najít si firmu, která se na to specializuje. Třeba jen kvůli bezpečnosti Vašeho vybavení. Těch už na trhu tolik není ale našel jsem jednu firmu, která se těmito službami zabývá a moc se mi líbí.

Auto

Firma stěhuje kanceláře a sídla firem a má s tím velké zkušenosti. Na všechno používají profesionální vybavení a služby poskytují po celé České republice a rozšiřují se i do zahraničí. Můžete si sjednat bezplatnou schůzku se zástupcem firmy, v případě malých kanceláří je to na Vás a v případě větších sídel je prohlídka povinná. Přes firmu si také můžete objednat materiál na balení ať už jakékoliv folie nebo krabice. Když Vám materiál dorazí zástupce firmy Vám ke všemu udělá instruktáž a vše vysvětlí. V případě IT techniky, která je ve většině případu nejdražší část firmy je stěhování extra bezpečné a spolehlivé a kvůli bezpečnosti je také během stěhování pod neustálým dohledem někoho z firmy. Pokud při stěhování firmy v Praze Odnesto nechcete narušit chod firmy můžete si stěhovaní bez problému objednat i na víkendy nebo státní svátky. Pokud máte velké kusy nábytku, které se například nevejdou do dveří firma je odborně demontuje a poté zase smontuje. Pokud je rozsah stěhování velký, firma vypracuje plán a všechny krabice a šanony nakóduje tak aby bylo stěhování co nejjednodušší. Nejmenší sazby se pohybují zhruba od 300 do 700 Kč ale je to velmi individuální, jelikož záleží na lokaci a taky rozsahu stěhování.

Logo firmy

Na stránkách si můžete vyplnit kontaktní formulář a firma se s Vámi spojí a domluvíte se na vše potřebné. Na stránkách mají také samozřejmě kontaktní informace jako telefonní číslo nebo e-mail takže v případě jakýchkoliv dotazů se na ně můžete obrátit. Pokud máte zájem o profesionální a školené pracovníky tato firma rozhodně nebude krok vedle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup