Krejčovské panny

style=“font-family:Times s New Roman,Times,serif;“>Každá žena se ráda oblíká. Chtěla by být pro ostatní muže a ženy přitažlivá. Chodí na kosmetiku, do kadeřnictví, na nehty, do solária a především to nejhlavnější, a to návštěva obchodů s oděvem. Pro mnoho lidí je právě důležitý zevnějšek a podle toho pak zařazují člověka do určitých škatulí. Ženy právě svým oděvem chtějí na své okolí kladně zapůsobit. Chodí po obchodech a hledají ty správné šaty, které podtrhnou jejich ženskost, hledají ty správné halenky, ve kterých jim vyniknou ňadra, schovají bříško anebo zakryjí hrubé ruce.

krejčovská panna

Vejdete do nákupního centra, projdete všechny obchody a stále nic v nich nemůžete najít. Když už se vám daný kousek líbí, tak nemají vaši velikost, nebo určitou barvu anebo vám nesedne střih. Jedním z řešením by mohl být nákup šicího stroje a ušít si tak svůj vlastní kousek do skříně. Výsledkem by byl originální oděv, který nikdo nemá a ještě je šitý přímo na vás a podle vašich představ. Další věcí, kterou potřebujete k vytváření vašich modelů, je krejčovská panna, kterou si můžete pořídit v různých velikostech. Jedná se o velikosti dětské, dámské a pánské.

nastavitelná panna

Tyto panny si pak můžete pořídit podle toho, jaké modely budete vytvářet a aranžovat. Krejčovské panny jsou vyrobeny z kovu, z pěnového materiálu, se kterým se snadněji pracuje, snadno se do panny zapichují špendlíky. Panna je samo o sobě lehká, takže si ji můžete přemístit, kde budete chtít. Můžete si vybrat z několika barevných provedení a to červená, černá, bílá, béžová a mnoho dalších. Co můžeme koupit samostatně je právě potah na tuto pannu. Hodně zajímavou nabídkou je krejčovská panna nastavitelná Prima-obchod, u které si můžete nastavit její výšku, šířku pasu, boků, hrudníku apod. Tyto velikosti lze měnit pomocí otáčením vstupních koleček. Kupte si tuto krejčovskou nastavitelnou pannu a vytvářejte své moderní, originální modely. Každá žena vám bude závidět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup