Když vás stavba domu finančně vyčerpá

Právě jste dostavěli svůj vysněný rodinný dům a zažíváte skutečné pocity štěstí? Jistě, není zřejmě nic krásnějšího než mít k dispozici skutečně vlastní bydlení, vaše útočiště a oázu klidu, zároveň také místo, kde založíte rodinu. Ačkoliv pozitiv je nespočet, nelze se vyhnout ani myšlenkám na veškeré nevyhnutelné povinnosti a výdaje, které vás budou ještě čekat v podobě zařizování interiéru či venkovních prostor obklopujících vaši novostavbu.
výpočet na kalkulačce.jpg

Nelze ani v náznaku pochybovat o tom, že samotný návrh a stavba je finančně značně vyčerpávající. Člověk musí zakoupit vhodný pozemek a následně investovat do projektových dokumentací. Pochopitelně ani stavební materiál, užívané stroje a lidská práce nejsou zdarma.

Když dům následně po všech útrapách a těžkostech stojí, máte vyhráno pouze z části. Na řadu přichází zmiňované zařizování jednotlivých místností a interiéru coby celku. Právě tento další krok vás může po finanční stránce rovněž značně vyčerpat. Zapotřebí je:

· obecně investovat do kvalitních materiálů, máte-li zájem o co nejdelší životnost a odolnost
· nešetřit zvláště na podlahových materiálech, které bývají náchylné k rychlému poškození, ideální mohou být dřevěné parkety či podlahy z masivního dřeva
· zakoupit veškerý potřebný nábytek, přičemž právě zejména tuto položku se nevyplatí podcenit
· nezbytné jsou i veškeré přístroje a vybavení, zejména tedy hovoříme o kuchyni, kdy si připlatíte za celou řadu spotřebičů
· neopomíjet na dostatečné množství úložných prostorů, které následně dozajista oceníte
polštáře na pohovce.jpg

Chybí vám peníze?

Z celé věci tedy plyne, že právě tento poslední krok před samotným nastěhováním může být ten nejtěžší. Není neobvyklé, že na závěrečné vybavení pochybí mladé dvojici peníze. V takovém případě může být skutečně efektivním řešením nebankovní hypotéka bez registru .

Můžete si být jisti okamžitým půjčením požadované částky bez zbytečných otázek a protahování celého procesu. Peníze vám budou zapůjčeny na vše, nemusíte se tedy bát případného odmítnutí.

Na nic tedy nečekejte a následujte svůj sen o vysněném bydlení!