Dokažte to


Proč a jak vytrvat

Děláte něco strašně moc rádi? Naplňuje Vás to? Baví Vás to? Znamená to pro Vás hodně? Neumíte si bez toho představit život? Cítíte se šťastní, když to děláte? Tak právě to je ten správný důvod, proč vytrvat, přetrpět tu bolest a jít dál. I když se Vás ostatní lidi budou snažit odstranit, ponížit, budete se cítit strašně, zničeně, budete mít pocit, že to vážně nedokážete, že na to prostě nemáte, překročte to všechno se vztyčenou hlavou a jen tak se nenechejte. I když si nebudete vědět rady, budete mít chuť s tím skončit a zapomenout na to, co jste zažili, za žádnou cenu to nedělejte, pak toho budete litovat, bojujte dál, přestože to někdy bude doopravdy hodně těžké.
běžkyně po vodě.jpg
Lidi se Vás snaží shodit jenom z jednoho důvodu a to proto, že Vám závidí, tak se nikdy nevzdávejte a jděte si za svým snem, ať už Vaše cesta bude jakkoliv těžká. Pamatujte, štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak, přichází spolu s našimi činy. A pokud jste šťastní při tom, co děláte, ostatní lidi to vidí a chtějí to taky a to je právě jeden z důvodů proč Vás nemají rádi, protože jste šťastní a oni ne. Kdyby to bylo lehké, dělal by to každý a pokud to vy lehké nemáte, je to něco, co každý nedokáže, každý nedokáže dojít až do úplného konce. Pokud vážně přemýšlíte nad tím, že se na to vykašlete, vzpomeňte si na to, proč jste začali, podívejte se na ty úspěšné sportovce, čím vším si oni museli projít, aby se dostali úplně na vrchol, někteří si prošli tím samým co vy, ale vytrvali a dokázali to. Tak proč vy byste to nemohli dokázat taky? Nedovolte, aby názory ostatních lidí, ovlivnily Váš život. , že na to máte!!!
siluety žen a ptáků.jpg
Až to dokážete, uvidíte, budete mít velkou radost a věřte, že ta bolest, přes kterou jste to zvládli, stála za to. Pamatujte na to, že když to dokázal někdo před Vámi, můžete to dokázat taky.