Igelitová obálka vaše zákazníky nezklame


Přemýšlíte, jaký balicí materiál zvolit pro odesílání zboží vašim zákazníkům? Rozhodně sáhněte po tom, který něco vydrží a bude zárukou toho, že s doručeným zbožím budou vaši zákazníci maximálně spokojeni.
Odesílání zboží a delší cesta k zákazníkovi je specifikem všech elektronických prodejen. Dojem, který na zákazníka uděláte komfortem nákupu ve vaší elektronické prodejně, byste proto neměli pokazit tím, že k němu zakoupené zboží bude putovat příliš dlouho a nakonec možná doputuje v ne příliš uspokojivém stavu.
příijem pošty
Majitelé e-shopů volí stále velmi často pro odesílání svého zboží kartonové krabice. Je ovšem tento způsob balení opravdu ten nejvíce optimální? Jistě, že není! A hned si můžeme uvést několik důvodů, proč tomu tak je.
Za prvé, kartonová krabice je stále přece jen pořád jen a jen papír. A všichni moc dobře víme, jak takový papír ve styku s vodou reaguje: rozmočí se. Takže pokud váš balík poputuje ve vlhkém a vyloženě mokrém počasí, o které není minimálně polovinu roku v našich končinách nouze, tak se papír rozmočí a uvnitř obsažená zásilka znečistí anebo poškodí. Stačí jeden vlhký sklad a v krabici je díra. A to jsou mínusové body pro vás jako odesílatele.
Za druhé. Velkou nevýhodou balení do kartonových krabic je váha a objem takového balíku. Všichni moc dobře víme, že kartonové krabice mají předem dané rozměry, a ač můžete vybírat z mnoha různých velikostí, tak vždy ve zvoleném balíku zůstane spousta zbytečného prostoru, který není využitý. Ovšem za převoz vzduchu musíte zaplatit, neboť rozměrný balík přepravci ocení výše než ten, který je malý. Navíc, kartonová krabice také něco váží.
obálky u schránky
Existuje tedy nějaká lepší varianta? Jistěže ano, a to igelitové obálky. Ty jsou voděodolné, lehké, skladné, a na pořízení i velice levné . Balení zboží do igelitových obálek se vám proto maximálně vyplatí a vaši zákazníci s ním budou spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup