Efektivní řešení pro každou kancelář

Snad každý zaměstnavatel ví, jak důležité je poskytnout svým zaměstnancům dobré pracovní podmínky. V současnosti se v České republice ročně eviduje asi 2,5 milionu neschopností, z čehož lze až 80 procentům snadno předejít vhodnou prevencí a zdravým životním stylem. Hledisek, které musí sledovat je několik a žádné z nich vás zajisté nepřekvapí.
 konferenční místnost

Rozložení kanceláře je důležité

Nemusíte hned pořizovat nové vybavení. Stačí se jen trochu zamyslet nad ergonomií, akustikou, větráním, teplem a světlem. Zejména čerstvý vzduch a dostatek denního světla je klíčový. Je vědecky dokázáno, že mozek nefunguje na plný výkon, když mu neposkytnete dostatek čerstvého vzduchu.
 kancelářský stůl
Co se týká světel, tak nejsou podstatná velká okna umístěná na vhodnou světovou stranu, ale také svítidla, která u kterých lze nastavit jejich intenzitu dle potřeby. Je to výhodné nejen pro vás, ale i pro vaše zaměstnance.
 
Když výše uvedeným bodům nebudete věnovat pozornost, budete se potýkat s příznaky únavy, neschopnosti se soustředit a zároveň způsobují vážná onemocnění. Fyzické i psychické nemoci se léčí dlouho, což z ekonomického hlediska není pro firmu příznivé.
 

Pracujte s ergonomií i akustikou

Motivujte své podřízené a motivujte je k vyšším výkonům pomocí správné akustiky místnosti. Vysoká míra hluku způsobuje poruchu soustředění a pozornosti, čímž se stává hlavním důvodem pro nedokončené nebo špatně udělané úkoly. Bránit se tomu můžete pomocí akustických obkladů či nástěnných panelů. Produktivitu tak zvýšíte až o 66 procent.
 květina v košíku
Máte v práci zavedené tzv. sick days? Tak zhruba 20 procent z nich je způsobeno špatnou ergonomií. Ta způsobuje bolest zad a bolest zad zase spoustu dalších zdravotních problémů. Jednoduchým řešením tohoto problému jsou samozřejmě kvalitní židle s volitelnými polohami pro záda. Podchyťte všechny uvedené body, vytvoříte báječnou a produktivní atmosféru. Myslete na své lidi a nabídněte jim prostředí, ve kterém se jim bude dobře tvořit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup