Výhodný přepravní prostředek

Pokud máte firmu, která přiváží a odváží ze svých skladů zboží, jistě víte, jak výborným pomocníkem jsou euro palety. Máte výrobní firmu a do svých výrobků potřebujete přivézt od svých dodavatelů motory, čerpadla a mnoho dalších komponentů, které jsou tvarově složité? Není nad europaletu, na kterou zboží přikurtujete a zboží je na paletě přepravováno bez rizika poškození. Na euro paletách je často zboží i skladováno v regálových stojanech.

palety

Ale euro paleta není jen výhodnou podložkou, tím, že jsou její rozměry standardizované, a tím pádem stejné po celé Evropě, můžete si být jistí, že náklad, který naložíte na kamion vysokozdvižným vozíkem, si váš zákazník z kamiónu složí obdobným způsobem, protože paleta má nejen standardizované vnější rozměry, a to 800 x 1200mm, ale má dané i mezery, kterými se paleta nabírá vidlicí vysokozdvižného vozíku.

Běžné euro palety jsou dřevěné, ale pokud posíláte zboží přes hranice, je tady často požadavek na fumigaci, což je zbavení dřeva veškerých živých zárodků např. červotočů apod. Abyste se těmto problémům vyhnuli, můžete využít výhodně euro palet, vyráběných z plastů.

Plastové europalety mají stejné standardizované rozměry jako dřevěné europalety, ale mají daleko větší životnost. Pokud neznáte žádnou firmu, která plastové euro palety vyrábí, můžeme vám dnes představit firmu Schoellerallibert, která vyrábí jak palety, tak nejrůznější bedny, ve kterých můžete své zboží a výrobky bezpečně přepravovat.

palety

Je dobře, pokud se více výrobců v celé Evropě dohodne a vyrábí euro palety jako přepravní prostředek ve standardizovaných rozměrech. Je to něco podobného, jako když si koupíte nový mobil a můžete si ponechat starý nabíjecí kabel, protože konektor bude kompatibilní.

Použité europalety se často vykupují a prodávají opět do oběhu, protože pokud je nepotřebuje už vaše firma, nějaké jiné se budou jistě hodit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup