Originální šperky z rukou české umělkyně

Víte, co je na špercích krásné? Nepřekrývají krásu svého nositele, ale podtrhují ji. Nikdy se nestane, že potkáte ženu a řeknete si: “Ta má ale krásné náušnice” a samotné ženy si nevšimnete. Potkáte ženu a řeknete si: “To je ale krásná žena. A ty náušnice jí nádherně zvýrazňují obličej”. Dnes je na výběr tolik druhů, tvarů, barev a materiálů z celého světa, že není jednoduché zvolit vhodný šperk, který se stane nejen módním doplňkem, ale také osobním předmětem, který nese své poselství. Protože takové šperky mají být. Do šperků se má zapisovat náš životní příběh, jsou to mnohdy jediní svědci významných událostí našeho života.

žena s náhrdelníkem

České designové šperky v sobě kloubí precizní práci české zlatnické dílny a originální nápady inspirované exotikou. Jejich autorkou je Katia Kolinger, která propadla lásce k tvorbě šperků už v dětství. Autorka do šperků vkládá svůj příběh a lásku k moři, plážím a exotickým zemím. Ve špercích kombinuje prvotřídní materiály, perly a také ručně barvený recyklovaný plast, který dává šperkům zajímavý a netradiční nádech. Šperky jsou velmi hravé a veselé, ale přitom decentní a vkusné. Své zkušenosti čerpala nejen ze své vlastní tvorby, ale také u dalších významných umělců z oboru.

Katia Kolinger nabízí k prodeji velké množství nejrůznější prstýnků, broží, náramků, náhrdelníků, nebo náušnic. Vyberou si zde i budoucí novomanželé, kteří si přejí krásné a originální prstýnky s příběhem.

prsten

Na špercích se objevují motivy jako kolibříci, mušle, nebo ryby. Autorka šperků Katia Kolinger našla cestu, jak propojit hravý a veselý design s elegancí. A věřte, že tato kombinace je naprosto skvělá.

Ještě jednu výhodu mají tyto krásné a originální šperky. Jsou vhodné pro každou dámu, ženu i mladou slečnu. Stanou se tak nádherným dárkem, památkou, anebo rodinným dědictvím. Mohou se tak stát ideálním dárkem do kolébky, darem k jubileu pro zralou ženu, ale také jako první krásný šperk pro mladou slečnu.