Nabídka práce: obchodní zástupce


Firma EnerDomy hledá do svých řad obchodně-technického zástupce Enerdomy. Mohl bys to být ty? Nastoupit můžeš ihned a v Kolíně budeš mít plně zařízenou krásnou kancelář a fakt na pohodu. Víme, že příjemné zázemí je důležité. A co by tě čekalo? Budeš jednat s klienty ihned od začátku, zjistíš jejich požadavky na rodinný dům, budeš i v kontaktu s externími projektanty, budeš dávat technické konzultace a vše zpracovávat. Každý projekt ohledně rodinného domu budeš vést od počátku až do konce. Je to zodpovědná práce, které budeš šéfovat. Ale zároveň zajímavá a pestrá. Máš organizační schopnosti a komunikační a samostatnost a spolehlivost je tvým druhým jménem?

kancelář

Pokud máš alespoň střední školu s maturitu, ideální je v oboru stavebnictví, když máš vysokou školu v oboru stavebnictví, je to určitě lepší. Čím více umíš, tím lépe! Ještě studuješ v posledním ročníku? Ani to není překážka. Určitě se ozvi! Pokud ještě ovládáš ArchiCAD, RTS Stavitel a máš prokazatelná praxi na obchodě na technické pozici, píšeme ti navíc plus. Určitě se ti to bude hodit! A co ti můžeme nabídnout, když si plácneme? Spousta výhod. Budeš si moc vybrat, zda chceš pracovat na HPP anebo na IČO.

rodinný dům

Prostě si vybereš, co ti víc vyhovuje. Dáme ti 20 dní dovolené na fajn odpočinek, cestování a relax. Láká tě práce home office? není problém, když se zapracuješ, budeš moct pracovat z domova. Určitě ti uděláme radost stravenkami, notebookem a neomezeným tarifem: data a volání. Určitě tě nehodíme hned doprostřed rybníka, dostaneš perfektní zaškolení. A také ti nabízíme super perspektivu ve společnosti, která je stabilní. Takže když se ti bude u nás líbit, máš jistotu, perspektivu a naprostou spokojenost. Pokud tě nabídka zaujala, určitě se ozvi. Neváhej, není na co čekat. Super práce a příležitost se nenabízí každý den. Už se na tebe těšíme!