Mějte své auto v bezpečí


Dneska kdo nemá garáž nebo přístřešek na auto, tak si auto chrání plachtou. Nebo ho dokonce nechají stát nechráněné. Klidně si pro vaše auto můžete garáž pronajmout pokud bydlíte v panelákovém domě. Někdy k bytu je dostupná buď podzemní garáž, anebo i řadová garáž, kde ke každém bytu je jedna. Jenomže jak už to bývá ve velké rodině, u jednoho auta nezůstanete. Jendo máte vy, na cesty do práce, nebo dokonce máte i firemní. Druhé má vaše druhá polovička a třetí dokonce mlže mít i váš syn, dcera. Hned vznikne problém kde auta parkovat. Neplatí to pouze pro stání když bydlíte v paneláku, ale jednoduše se vám může stát, že u vašeho rodinného domu máte jenom jednu garáž a v ní místo pouze na jedno auto. Zbytek místa ještě zabírají cyklistické kola a další potřeby.

garáž pro dvě auta

Ať už bydlíte kdekoliv, dům, bytový dům, anebo panelák, tak je jasné, že počasí se auta rozrostou a vy budete chtít, aby vaše auto bylo chráněno. Například před mrazem, kroupy nebo dalším živelným pohromám. Jasní je, že pokud tedy vznikne požár nebo obrovské tornádo, tak auto neuchráníte, ale před takovými kroupy se mít zastřešené auto opravdu hodí, nedej bože mít rozbité přední sklo třeba. Je taky dokázáno, že auta, které mají přístřeší jsou obvykle chráněny proti korozi a pokud si ho umyjete tak ho budete mít stále čisté. Přeci jen při dešti ta voda zase není až tak čistá a zanechává nepatrné stopy špíny. Další plus zastřešeného auta je, ochrana před různými věcmi, jako je třeba odstřelený kamínek z cesty, poškrábání od souseda nebo projíždějícího. Co si budeme, aut je na světě více než bychom si přáli a stát se může ledaco.

jedno stání

Ale kde takové garážové stání sehnat? Postavit si ho sám? Proč ne. Je o jedna z možností, pokud jste opravdu na tolik šikovný, tak si přístřešek můžete sestavit. Ale jestli nemáte tu zkušenost, tak bych vám ráda poradila, že to máte nechat na profesionálech. Přece jen auto stojí nemalé peníze a za služby, které pro nás vykonává si taky může od nás dovolit nějaký ten přepych. Tak pokud jste rozhodnuti vaše auto malinko rozmazlit tak mu dopřejte přístřeší přímo u naší firmy.