Holčičí trable: jak si přidat pár centimetrů tam, kde je každá chceme?

Nedostatečně dlouhá postava – to může trápit mnoho z nás, kterým příroda centimetry v nohách nebo v trupu ubrala. Alespoň na pohled se tak všichni snažíme vymyslet všelijaké způsoby, aby se naše postava zdála vyšší a delší v místech, kde chceme – nejčastěji v nohách. Máme k tomu také poměrně hodně triků. Že žádné neznáte? Nejspíš je načase, abyste se s nimi seznámila.

Nejstarší trik všech dob – a také nejlépe funguje!
Lodičky, polobotky, vysoké podpatky, boty na zole nebo vysokém klínku. Máme miliardy možností. Boty na vysokém podpatku mají mnoho výhod. Jednak vás skutečně prodlouží, umí to neskonale a perfektně zvětší vaši postavu. Vysoké boty vás navíc zeštíhlují, protože díky nim udržujete jiný postoj. Pomáhá vám se správně hýbat a využít pně vašich boků, proto se na vás při chůzi každý dívá. Umíte správně vrtět boky, a navíc k tomu vystrčit zadeček?

Pohled na vás bude stát rozhodně za to. Navíc je vědecky prokázáno, že ženy, které se pohybují obratně na vysokých podpatcích, jsou mnohem sebevědomější a také mají o sobě lepší pocit a lépe se sebou samotnou zacházejí, protože si více věří. Také mají menší komplexy. Psychologové potvrzují, že ve chvíli, kdy si žena obuje vysoké podpatky a vyrazí do společnosti, se rázem cítí mnohem sebevědoměji hlavně proto, že si sama připadá atraktivnější.

Správě zvolené doplňky a vzory
Proužky kolmo prodlužují a zeštíhlují, proto byste je měla nosit. Vaši postavu ale prodlouží také dlouhé řetízky a náhrdelníky. Pokud si přejete prodloužit krk, měla byste si potáhnout výstřih směrem dolů a rozpustit si vlasy. Pokud máte štíhlou postavu, můžete si dovolit dlouhá saka nebo snížený pas u sukní a kalhot.

Klobouky a čepice
Ne každý je ten typ, který by mohl nosit klobouk. Ale pokud zvolíte ten správný, nemusíte se ničeho bát – budete rázem za hvězdu. Navíc správně zvolený klobouk nejenom prodlouží a zvýší vaši postavu, ale navíc bude i skvělým doplňkem k vašemu outfitu!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup