Hudební hlad 

I lidé „pracující“ v kancelářích mají puštěnou hudbu. Slyšíme ji všude, i tam kde nechceme. Spousta lidí například přestala chodit do hospod kvůli hudbě. Včetně mne. Ne, nejsem nějaký anti muzikant. I já si občas poslechnu hezkou hudbu, ale tehdy kdy mám na ni chuť a stačí když ji slyším já, a ne padesát bytů kolem mne.

Co jsem si sedl kamkoli v hospodě, všude řvalo rádio s muzikou, kterou nesnáším a do toho ječely reklamy. Chápu, že mladému kolektivu se to líbí, ale já se přišel bavit s přáteli. Když jsme pak žádali o ztišení, nebylo nám vyhověno. Ale to jsme mimo téma.

Hudba se dá poslouchat, ale také se na ni dívat. Je spousta hudebních videoklipů, které jsou hezké také na pohled. A takové se dávají na You Tube kanál a spousty dalších. Ale YT to vede a hudebních klipů je tam jak naseto.

záběr z hudebního klipu

Při nich se dosti často stává, že bychom si jej chtěli pustit jindy a jinde, nebo tento klip pustit kamarádům přímo ze svého mobilu. Ale jak tam onen klip dostat?

Existuje spousta downloaderů, ale fungujících jich zase tak moc není. A ještě se může stát, že s nimi si nainstalujete nějaký nečistý soft, plus jako prémii špehovací program. Proto používání downloaderů, které se musí instalovat všeobecně nelze doporučit.

Existují však i takové, které se instalovat nemusí a tím se možnost zavlečení nechtěných drobností do PC naprosto eliminuje. O jednom vás budu krátce informovat.

koncert

Jedná se o youtube downloader mp4. Nebojte se toho názvu. Co je to You Tube víte, druhé slovo znáte také a mp4 je pouze zkratka pro video kontejner. Ne formát, pozor, to je něco jiného. Nu, a právě popsaná věc umí stáhnout jakýkoli hudební videoklip a nejen to. Vše, co chcete uchovat sami pro sebe dokáže tento webový downloader umístit tam kam chcete a stačí jen znát základy obsluhy PC. Klidně si to vyzkoušejte, stačí klik na odkaz a už to jede.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup